Laica Türkiye

Laica Türkiye

Laica Türkiye, Moretto ailesi tarafından 1974 yılında Vicenza’da kurulan veDünya’nın en büyük sürahi, musluk filtresi, filtreli su şişesi üreticilerinden biri olan Laica’nın Türkiye birimidir. Laica, kullandığınız gündelik ürünleriyle günlük yaşantınızı desteklemekte ve desteklerken tüketicilerin sağlığına zarar vermeyecek ürünler ortaya koymaktır. Güvenlik, ürünlerimiz için oldukça önemli olduğundan ürünlerimizde sağlık ve güvenlik konusunda oldukça dikkatli hareket etmekteyiz. Şirketimizin bu başarısı, kullanışlı ve sağlıklı ürünler ortaya koyarak müşteri memnuniyetini kazanmak, yüksek kalite ve şık ürün tasarımı sayesinde gerçekleşmektedir.

Ürünlerimiz Nelerdir?

Laica Türkiye olarak ; Son teknoloji ile ürettiğimiz çevre dostu ve su sertliği ile içindeki kloru azaltabilen Filtre Sürahi, 150 Litreye kadar Su filtreleme özelliğine sahip olan yedek sürahi filtre kartuşu, anında filtreleme özelliğine sahip olan Flow’n go su şişeleri, 900 Litreye kadar su filtreleyebilen ve en az 3 ay kadar kullanılabilen musluk filtreleri, 120 Litreye kadar su filtreleme özelliğine sahip olan My Laica su şişeleri ve Glassmart Filtreli Cam su şişeleri başta olmak üzere pek çok ürünü kataloğumuzda bulundurmaktayız. Mağazamızdan bütün ürünlerimize bakabilir, ürünlerimiz hakkında aklınıza takılan konular hakkında bizlerle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Filtrelerimizin Özellikleri

Sağlıklı bir yaşam için en temel ihtiyaçlarımızdan birisi olan su, ulaşması oldukça kolay olan bir ihtiyaçtır. Sadece basit bir hareketle musluğu açarak içebildiğiniz su, her zaman aynı tadı vermemektedir. Bu yüzden Laica filtrelerini musluklarınıza ya da sürahilerinize takabilir veya özel üretim filtreli sürahilerimizden alabilirsiniz. Filtreler tadı kötü olan suyu sizin için en lezzetli hale getirmekle kalmayıp içerisindeki mikropları da arındırma özelliğine sahiptir. En yüksek kaliteye sahip olan Bi-flux filtreleme kartuşu, 150 litreye kadar suyu filtreleyebilmektedir. Filtre kartuşları en yüksek kaliteyi verebilmekle beraber kartuş değişimi ve kullanımı oldukça basittir. Filtrelerimiz bütün bu özelliklerinin yanı sıra tüketicilerin can güvenliğini ve sağlığını koruyacak şekilde dizayn edilmiştir.

Filtreleme İşlemi Nasıl Gerçekleşmektedir?

Laica Türkiye, Laica’nın filtrasyon konusunda uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeler ile ortaya çıkan ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Filtrasyon işlemini gerçekleştirmek için ise oldukça basit olan birkaç adımın uygulanması yeterli olmaktadır. Sürahinizi çeşme suyu ile doldurup filtre kartuşundan geçmesi için birkaç dakika beklemeniz filtrasyon işlemi için yeterlidir. Bir Laica filtresi bir aya ya da 150 Litre kadar suya dayanıklıdır. Bu süre zarfı ya da 150 Litre su aşıldıktan sonra suyun tadının tekrardan eskisine dönmemesi için yeni bir filtre kartuşu kullanmanız gerekebilir. Sürahi ve filtrelerin kullanılması, çevreye verilebilecek potansiyel zararların önlenmesi başta olmak üzere pek çok çeşitli çeşitli fayda sunmaktadır.

Laica, en basitinden en gelişmişine kadar pek çok filtreli sürahi çeşidi üretmektedir. Sürahilerimiz, sadece teknik olarak değil görsel olarak da oldukça şık tasarlanmaktadır. Sofranıza koyduğunuz sürahi güzel bir görüntü ortaya koymasının ve oldukça lezzetli su içeceğinizi garanti etmesinin yanı sıra sürahide filtrelenen su ile sıcak ya da soğuk içecekler hazırlayabilir, dilediğiniz yemeği pişirebilirsiniz.

Laica Türkiye bütün bu ürünler için garanti hizmeti sağlamaktadır. En basit filtreden en gelişmiş filtreye, sürahiden musluk filtresine her bir ürün için garanti hizmeti vermekte ve ürünlerde yaşayabileceğiniz her sıkıntı ile ilgilenmekteyiz. Memnun kalmadığınız ya da sorunlu olduğunu düşündüğünüz ürünleri iade edebilir, yaşadığınız her sıkıntıda bizimle iletişim kanallarımız aracılığıyla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Müşteri destek hattımızda yer alan ekip arkadaşlarımız yaşadığınız sıkıntılar hakkında sizlere her türlü desteği sunacak ve sorunlarınızın çözümünde yardımcı olacaklardır. Laica Türkiye internet sitemizde yer alan mağaza kısmından ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.