Filtreleme

LAICA Su sevgisi

Evde suyun harika tadı

Tasarım ve Teknoloji

Sağlıklı yaşam, bir bardak su içmek gibi günde birkaç kez yapılan basit bir hareketin sonucu da olabilir. Suyu evde içmek son derece pratik, her zaman parmaklarınızın ucunda ve size sadece musluğu açmak kalıyor. Musluk suyu izlenir ve güvenlidir, ancak her zaman hoş bir tada sahip değildir. LAICA filtreleme sürahileri, musluk suyunun tadını ve kalitesini artırırken, güvenilirliğinden hiçbir şekilde ödün vermez.

LAICA, yirmi yılı aşkın süredir yeni ürünlerin araştırılmasına ve geliştirilmesine olan bağlılığı sayesinde, İtalya’da bilimsel bir yaklaşımla bir su filtreleme sistemi geliştiren ilk şirketlerden biridir. Musluk suyu kalitesini iyileştirmek için basit, güvenli ve teknolojik olarak gelişmiş bir filtreleme sistemi.

LAICA Filtreleme

En yüksek kalite

LAICA filtreleme sistemleri, mevcut olabilecek istenmeyen maddeleri ortadan kaldırarak musluk suyunun tadını iyileştirmeye yardımcı olur. LAICA filtre kartuşları, en yüksek düzeyde kalite ve güvenlik ile en iyi filtrelemeyi sağlamak için İtalya’da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Bi-flux ® kartuşları 150 litreye kadar suyu filtreleyebilir ve filtre kartuşunun tüm bileşenleri gibi, ürünün kalitesini ve güvenliğini daha da garanti etmek için tamamen izlenebilir.

Operasyon

Filtreleme nasıl gerçekleşir?

LAICA’nın filtrasyon konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde, evde içme suyunun tadını iyileştirmek için birkaç basit hareket yeterlidir – sürahiyi musluk suyuyla doldurun ve filtre kartuşundan geçmesi için birkaç dakika bekleyin. LAICA filtresi bir ay veya 150 litreye kadar suya dayanır, bundan sonra masadaki suyun her zaman hoş bir tada sahip olmasını sağlamak için değiştirilmesi gerekir.

LAICA filtre sürahilerinin kullanımı çeşitli faydalar sunar: önemli ölçüde zaman ve emek tasarrufu ve aynı zamanda çevresel etkinin azaltılmasına yardımcı olur.

Filtre sürahileri

LAICA, en basitinden en yenilikçisine kadar çok çeşitli filtreleme sürahileri sunar. Sofrayı güzelleştirmek için gerçek bir dekoratif unsur olan sürahilerin tasarımına pratiklikten ödün vermeden özel bir özen gösterilmektedir.

LAICA sürahileriyle filtrelenen su harikadır, içilmesi güvenlidir ve her zaman evde kolayca bulunur, ayrıca sıcak ve soğuk içecekler hazırlamak veya yemek pişirmek için idealdir.