Filtre Sürahileri

Musluk suyunun harika tadı

LAICA sürahileri ile ev suyunun güzel tadını yeniden keşfedin

İyi olma hali, bir bardak su içmek gibi günde birkaç kez yapılacak basit bir hareketi de içerir. Evde su içmek büyük kolaylık, her zaman elinizin altında, musluğu açmanız yeterli. Ev suyu kontrollü ve güvenlidir, ancak her zaman hoş bir tada sahip değildir. LAICA su filtreli sürahiler, ev suyunun tadını ve kalitesini artırırken, güvenliğini de kolay ve rahat bir şekilde sağlar.
LAICA, en basitinden en yenilikçisine kadar geniş bir filtre sürahisi yelpazesi sunar. Pratiklikten ödün vermeden masayı süslemek için gerçek bir mobilya objesi haline gelen sürahilerin tasarımına özellikle dikkat edilir. LAICA sürahileriyle filtrelenen su iyidir, içmesi güvenlidir ve evde her zaman rahatça bulunur, hem sıcak hem de soğuk içecekler hazırlamak ve yemek pişirmek için idealdir.

 

Teknik Özellikler
– Otuz yılı aşkın bir süredir LAICA, tüm dünyada 100’den fazla patenti ile ev filtrasyon sisteminde uzmanlaşmıştır.
– Bi-Flux filtreleme kartuşları, uluslararası Su Kalitesi Derneği tarafından test edilip onaylanmıştır ve DM 25 7/02/2012 uyarınca akredite bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilmiştir.
– LAICA filtre sürahileri değerlendirme için sunulan en yetkili ve prestijli Uluslararası Sertifikasyon Kuruluşları tarafından da onaylanmıştır.
– Bi-Flux kartuşları İtalya’da LAICA SpA tarafından geliştirilmiş, üretilmiş ve sterilize edilmiştir. Güvenilirdir.
– Bi-Flux filtreleme kartuşları LAICA’nın özel bir patentidir ve filtreleme işlemini Aktif Karbon ve Gümüş İyonlar ile yapmaktadır.
– Bi-Flux filtresinin kullanım ömrü her bir adet filtre için 150 litre / 1ay filtrelenmiş suya eşittir.
– Bi-Flux filtre kartuşu ağır metaller, kimyasal kirleticiler, klor, kireç, klorlu herbisitler ve pestisitler, trihalometanları, ( muhtemelen şebeke suyunda bulunur ) etkili bir şekilde azaltır.
– Sertliği azaltır.
– Filtre şebeke suyunda doğal olarak bulunan vücut için faydalı mineral ve tuzları korur.
– %100 İtalya’da üretilmiştir.
– Ürünlerimiz çevre dostudur ve kesinlikle BPA içermez.
– Ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeler gıda ile temasa karşı sertifikalıdır ve kalite departmanımız tarafından sürekli kontrol edilmektedir.
– Kompakt tasarımı sayesinde yer tasarrufu sağlar. Buzdolabına sığar.
– Hızlı doldurma kapağı mevcuttur.
– LAICA, en basitinden en yenilikçisine kadar geniş bir filtre sürahisi yelpazesi sunar.
– Pratiklikten ödün vermeden masayı süslemek için gerçek bir mobilya objesi haline gelen sürahilerin tasarımına özellikle dikkat edilir.
– Hem sıcak hem de soğuk içecekler hazırlamak ve yemek pişirmek için idealdir.

*** LAICA FİLTRELİ SU SÜRAHİLERİ SADECE LAICA FİLTRE KARTUŞLARI İLE TAM UYUMLUDUR ***