Filtreli su şişesi Filtreli su şişesi Yanınızda daima sağlıklı ve lezzetli su taşıyın.. Filtreli su şişesi Anında Fitreleme Hızlı Disk Filtresi: Kloru azaltır ve su içinde doğal olarak mevcut olan mineral tuzları tutar. Filtreli su şişesi Hızlı hidratasyon Pratik ve dayanıklı Hermetik kapatma Kolay taşıma İtalyan tasarım Dinamik seçici filtreleme FAST DISK™ Vücuda faydalı mineral tuzları korur ve kloru azaltarak suyun tadını iyileştirir. FAST DISK™ filtresinin ömrünü optimize etmek ve otomatik değiştirme bildirimi almak için ücretsiz LAICA HOME WELLNESS uygulamasını indirin..

Filtreli su şişesi

MyLAICA filtreli su şişesi ile her zaman lezzetli suya sahip olmak kolay ve eğlencelidir. Şişenin gövdesini doldurun, kapağını kapatın ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde için. FAST DISK™ filtre sayesinde su anında filtrelenerek kloru azaltır ve şebeke suyunda doğal olarak bulunan vücut için faydalı mineral tuzları tutar. FAST DISK™ filtresi, 1 aylık filtrelenmiş suya eşit 120 L’lik bir süreye sahiptir.

Filtreli su şişesi

✓ Hızlı nemlendirme
✓ Pratik ve darbeye dayanıklı
✓ Hermetik kapatma
✓ Taşıma kolaylığı
✓ İtalyan tasarımı
✓ Kapasite: 0,55 L

Paslanmaz çelik filtreli su şişesi

✓ Antipas
✓ Darbeye dayanıklı
✓ Hijyenik

FAST DISK™ filtresi LAICA

Yenilikçi patentli FAST DISK™ LAICA filtresi, şebeke suyunun anında filtrelenmesini sağlar.

Aktif karbon mikrofilament teknolojisi sayesinde suyun tadını iyileştirir ve kloru azaltarak şebeke suyunda doğal olarak bulunan vücuda faydalı mineral tuzları korur.

FAST DISK™ LAICA 120L / 1 ay filtrasyon kapasitesine sahiptir.