Musluk Filtresi

Musluk Filtresi

Hiç şüphesiz ki susuz bir hayat düşünülemez. Su, tüm canlılar için en önemli ihtiyaçların başında gelmektedir. İçme suyu ihtiyacının önemli bir oranı hazır alınan içme suları ile karşılanmaktadır. Bu durum bütçenizi negatif anlamda etkilemektedir. Bu durumu önlemek için evlerdeki musluklardan akan suları gönül rahatlığı ile içebilir hale gelmeliyiz. Eskiden musluk sularının içilebilir olduğunu hepimiz duymuşuzdur. Günümüzde özellikle büyük şehirlerde musluklardan su içmek pek mümkün olmamaktadır. Belediyelerin çoğu su arıtma konusunda önemli bir aşama kaydetmiş olsa da pek çok insan musluk suyu içmek istememektedir. İşte bu noktada teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren Laica Türkiye musluk filtresi önemli bir işlev görmektedir. Boru sisteminde bulunan zararlı maddeleri ayrıştırarak evlerden akan suları daha sağlıklı ve içilebilir hale getirmektedir.

Nasıl Çalışır?

Laica musluk filtresi suyu ucuz ve sağlıklı bir şekilde içmenin en kolay yollarını sunan yöntemlerden bir tanesidir. Şebeke borularındaki pas ve kirler, diğer etkenler suyun kirlenmesi ve sağlıksız bir hale gelmesinde baş faktörlerdendir. Filtreler, gözle görülemeyecek kadar küçük maddeleri nano gözeneklerinden geçirir ve mikro tanecikler süzülmüş olur. İkinci aşamada ise klor ve pis kokular emilerek su daha sağlıklı ve taze bir hale getirilir.

Musluk Filtresi Faydaları

Her damacana su sizler için sağlıklı olmayabilir. Markasına güvenmediğiniz, bilmediğiniz sular sağlığınız açısından endişe verici, hoş olmayan durumlara yol açabilir. Halbuki Laica musluk filtresi ve filtre sürahi ile güvenilir ve sağlıklı suya dilediğiniz zaman pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Hazır içme suyu almak için ekstra bir bütçe ayırmanız gerekmektedir. Bu da sizi daha fazla masrafa sokar. Filtre kullanarak sağlıklı suya daha ucuz bir şekilde erişmiş, bu sayede tasarruf da etmiş olursunuz.

Kalsiyum ve magnezyum gibi bazı maddeler kullandığınız suda acımsı bir tat oluşmasına neden olabilmektedir. Musluk sularında kireç var ise filtreler bundan kurtulmanıza da yardımcı olabilmektedir. Kireçten arındırılmış su, elektronik cihazları daha uzun ömürlü kullanmanıza da yardımcı olmaktadır. Musluk filtresi ve sürahi filtre kartuşu evinizin her köşesinde size kullanım kolaylığı sağlamaktadır.  Mutfakta kullanarak çay, kahve sularınızda daha sağlıklı bir suyu kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Banyoda dişlerinizi fırçalarken, yüzünüzü yıkarken daha güvenli ve temiz bir suyu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Musluk Filtresi Kullanmanın Avantajları

Firmamız farklı seçenek ve uygun fiyat politikası ile sizlere bütçenize uygun ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Filtre kullanımı tasarruf yapmanıza katkı sağlayarak bütçenizi olumlu etkilemektedir. Şöyle ki; tanesi 15 TL olan 19 litrelik 5 adet damacana sipariş ederseniz 75 TL içme suyuna ayırmanız gerekmektedir. Halbuki filtre kullanarak aynı miktarda suyu yaklaşık 45 kuruşa mal ederek 7.50 TL tasarruf etmiş olursunuz. Fonksiyon ve çeşidine göre en uygun ve kaliteli filtre seçeneğine bir telefonla ulaşabilir; sağlıklı ve ucuz suyun keyfini çıkarabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Filtre Değişimi Yapmak Şart Mıdır?

İçme suyunu kaliteli ve ucuza bulmak ne kadar güzel görünse de bu filtrelerin bir kullanım ömrü olduğu unutulmamalıdır. Kullandığınız filtrenin çeşidi ve özelliğine göre 2 yılda veya 6 ayda bir değişim yapmanız oldukça önemli bir husustur. Ayrıca evinizin bulunduğu bölgedeki suyun özelliğine göre de filtre değiştirme sıklığınız farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle size en doğru ve kaliteli hizmeti verebilecek yetkili servisi bulma konusu oldukça önem arz etmektedir. Firmamız sizlerin hem sağlığınızı hem bütçenizi düşünmekte en kaliteli yetkili servis hizmeti almanız için hizmet vermektedir.