LAICA bi-flux ® kartuşları LAICA bi-flux ® kartuşları LAICA bi-flux ® kartuş Mineral tuzları korur Sertliği Ağır metalleri Kloru Kimyasal Kirleticileri Bazı klorlu pestisitleri ve herbisitleri Trihalometanları azaltır...

Bi-Flux Filtreleme Kartuşları

% 100 İtalya'da Üretilmiştir.

% 100 İtalyada Üretilmiştir.

LAICA filtre kartuşları, en yüksek düzeyde kalite ve güvenlik ile en iyi filtrelemeyi sağlamak için İtalya’da tasarlanmış ve üretilmiştir. Bi-flux ® kartuşları 150 litreye kadar suyu filtreleyebilir ve filtre kartuşunun tüm bileşenleri gibi, ürünün kalitesini ve güvenliğini daha da garanti etmek için tamamen izlenebilir niteliktedir.

EVRENSEL

LAICA Universal filtre kartuşu sertliği ve bazı ağır metaller* gibi istenmeyen maddeleri azaltır. Ayrıca trihalometanlar, bazı pestisitler ve bazı herbisitler gibi klor ve klor türevlerini de azaltır*. LAICA Universal filtre kartuşu, kireç oluşumunu önlemede de etkilidir.

MAGNEZYUMAKTİF

LAICA filtrelerinin özel Magnesiumactive formülü, suda doğal olarak bulunan magnezyum konsantrasyonunu artırarak, belirli ağır metaller* dahil olmak üzere istenmeyen maddeleri azaltır. Ayrıca trihalometanlar, bazı pestisitler ve bazı herbisitler gibi klor ve klor türevlerini de azaltır*.

MİNERAL DENGESİ

LAICA mineral dengesi filtre kartuşu, musluk suyunun kalsiyum ve magnezyum gibi mineral tuzlarının doğal dengesini koruyarak ağır metaller* gibi istenmeyen maddeleri azaltır. Ayrıca trihalometanlar, bazı pestisitler ve bazı herbisitler gibi klor ve klor türevlerini de azaltır*.

NİTRAT

Laica Nitrat kartuşu, nitratların azaltılması için özel bir formülasyondur. Nitratları* azaltır. Ayrıca trihalometanlar, bazı herbisitler ve böcek ilaçları* gibi klor ve klor yan ürünlerini de azaltır.

Kahve ve Çay

Çay ve kahveye en uygun su için özel formül. Bazı ağır metaller* ve klor dahil olmak üzere kireci ve istenmeyen maddeleri azaltır. Çay ve kahvenin tadını arttırmak için suyun pH seviyesini kontrol eder.

*Musluk suyunda varsa.
** Suda doğal olarak bulunan kalsiyum ve magnezyum elementleri, filtreleme sırasında önemli bir değişikliğe uğramazlar. Mineral denge kartuşunun tüm kullanım ömrü boyunca filtrelenen suyun genel ortalama sertliği, filtrelemeden önce suyun sertliğine göre önemli bir değişikliğe uğramaz.
(Akredite Laboratuvarlar tarafından yapılan testler).

Çift ​​Akışlı ®

Özel patentli LAICA filtresi

LAICA filtre sürahileri, özel bi-flux ® patentli filtre sistemini kullanır.
bi-flux ® LAICA kartuşu, musluk suyunu filtreleyerek tadını iyileştirir ve mevcut olabilecek bazı istenmeyen maddeleri azaltır. Tüm LAICA kartuşları İtalya’da yapılır ve gümüş kaplama aktif karbon ve iyon değişim reçinelerinden oluşur.

Aktif karbonlar klor ve türevlerini azaltmada etkilidir. İyon değiştirici reçineler, musluk suyunda varsa ağır metallerin azaltılmasında etkilidir.

LAICA HYDROSMART Musluk Filtresi

– Güvenli ve montajı kolay musluk filtresi

– HYDROSMART LAICA 900L / 3 ay filtrasyon kapasitesine sahiptir.

– Anında filtrasyon

– HYDROSMART filtreler İtalya’da geliştirilmekte ve üretilmektedir. İçi boş fiber membran ve aktif karbon sayesinde, doğrudan musluktan etkili ve anında filtrelemeyi garanti ederler.

– Her gün evde rahatça suyun tadını çıkarmak için yenilikçi ve eko-sürdürülebilir bir çözüm.

– Şebeke suyunda bulunan Mikroplastikler, Klor, Herbisitler ve klorlu pestisitler, Kum, pas ve süspansiyon halindeki partiküller gibi maddeleri etkin bir şekilde azaltır.

– Laica HYDROSMART Mikroplastikler, Klor, Herbisitler ve klorlu pestisitler, Kum, pas ve asılı parçacıklar gibi mevcut olabilecek istenmeyen maddeleri azaltarak şebeke suyunun tadını iyileştiren %100 İTALYAN üretimi musluk filtresidir.

– HYDROSMART filtre, LAICA VENEZIA ve LAICA GENOVA musluk filtre modelleriyle uyumludur.

Çoklu Akış

Multi-flux ® LAICA filtre kartuşları, birçok uluslararası kuruluş tarafından onaylandığı üzere, en yüksek kalite ve güvenlikle en iyi filtreleme seviyesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Disk Filtre

FAST DISK filtreleri özel bir LAICA patentidir ve %100 İtalya’da üretilmiştir.

– Güvenli, pratik ve güvenilir LAICA FAST DISK  filtreleri İtalya’da geliştirilmiş ve üretilmiştir.

– Her gün ev suyunun güzel tadını, sevdiğimiz insanlarla birlikte çıkarmak için benzersiz, yenilikçi ve eko-sürdürülebilir bir filtre.

– Şebeke suyunda doğal olarak bulunan vücut için faydalı doğal tuzları tutar.

– Yenilikçi patentli FAST DISK LAICA filtresi , şebeke suyunun anında filtrelenmesini sağlar .

– Aktif karbon teknolojisi sayesinde bu suyun tadını artırır ve vücut için yararlı mineral tuzları muhafaza eder.

– Şebeke suyunda doğal olarak mevcut bulunan kloru azaltır .

FAST DISK LAICA 120L / 1 ay filtrasyon kapasitesine sahiptir.

GERM STOP SİLİNDİR BAKTERİ & MİKROP FİLTRESİ

SÜRE: 1000L / 1 YIL FİLTRELENMİŞ SU

FİBER FİLTRE :
Mikroplastikler gibi 0,1µm (mikrometre) boyutunda askıya alınmış parçacıkları engeller.

Suyun bulanıklığını ortadan kaldırır.

Almanya ve İtalya’daki bağımsız laboratuvarlar tarafından test edildi.

Akredite bağımsız laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen testler

MikroPLASTIK-STOP TM filtrenin etkinliği, İtalya’da akredite bağımsız laboratuvarlar ve Almanya’daki Wessling Gmbh laboratuvarı tarafından test edilmiştir ve şebeke suyunda bulunabilecek mikroplastiklerin %99,5’inden fazlasını eşit veya daha fazla oranda bloke edebilmektedir. Boyutlar 0.1 µm’de.

1 mikrometreye eşit veya daha büyük boyutlar için, tıkanmış mikroplastiklerin yüzdesi %99,99’un üzerindedir.

Size ve ailenize her günün iyi bir gün olduğundan emin olmak için ihtiyacınız olan tüm huzuru bırakmak için ürünlerimizin kalitesini kontrol ediyoruz.